Mit o samcu Alfa

2020-09-15 18:10:54

Mit o samcu Alfa

Jednym z najbardziej szkodliwych mitów, jakie nam wpojono to mit o samcu Alfa. A wiesz dlaczego? Nie istnieje coś takiego, jak samotny wilk. Wilk przeżyje w stadzie, ale samotny jest wystawiony na wiele niebezpieczeństw i zginie szybciej niż myślisz. Nawet jeśli wydaje Ci się, że zostałeś sam ze swoim problemem po odejściu Twojej ukochanej – nie jest to prawdą. Kto Ci powiedział, że jesteś ze swoimi problemami sam?

Przede wszystkim powinieneś wiedzieć, że przed Tobą było i z pewnością jeszcze po Tobie będzie wielu mężczyzn z podobnym problemem. Ona odeszła, zostawiła Cię, ale wcale nie stało się to nagle tylko był to dłuższy proces. Proces, który widziałeś i nawet zdawałeś sobie sprawę co się dzieje, ale nie zrobiłeś nic, bo wydawało Ci się, że ona nigdy nie odważy się odejść. A teraz zostałeś z tym wszystkim sam i wydaje Ci się, że nikt nie może Ci pomóc.

Sam? Bzdura! Wcale nie musisz popełniać jeszcze raz tych samych błędów co wcześniej, tych samych pomyłek co inni i frustrować się, że znów Ci nie wychodzi. Możesz skorzystać z tej wiedzy i doświadczenia, które zgromadziłem przez całe lata, kiedy pomagałem innym w odzyskaniu kobiety, żony czy partnerki życiowej. Wystarczy, że skontaktujesz się ze mną i powiesz jaka jest Wasza sytuacja, a ja pokieruję Twoimi działaniami. Po co masz ponownie popełniać błędy, które oddalą Ciebie od osiągnięcia celu, kiedy możesz skorzystać ze sprawdzonych rozwiązań?

Dzięki tym rozwiązaniom, mojej wiedzy i doświadczeniu, którymi podzielę się z Tobą możesz wykorzystać to, co ktoś już przerobił i sprawdził w praktyce, zamiast męczyć się i frustrować. Nie wymyślisz koła po raz drugi, ale możesz skorzystać ze sprawdzonych sposobów, które nie raz doprowadziły już do osiągnięcia celu. Jeśli wiesz co zrobić, a dowiesz się tego ode mnie – możesz zbudować nową i lepszą relację. i właśnie w ten sposób powinieneś myśleć, że Twoja relacja nie będzie już identyczna, bo będzie lepsza. Musisz jednak wiedzieć jak to zrobić, aby uniknąć starych błędów. Wiedza zostanie już z Tobą zawsze, a to sprawi, że każda Twoja nowa relacja będzie lepsza od tej, którą już miałeś.