Emocje – czyli jak sobie radzić po rozstaniu

2020-10-16 18:08:42

Emocje – czyli jak sobie radzić po rozstaniu

Bardzo często do zerwania dochodzi z powodu silnych emocji i pod wpływem pochopnych decyzji. Mogło być tak, że rozstałeś się z ukochaną, bo na przykład wydawało Ci się, że ona Cię zdradziła. Albo miałeś dosyć ograniczeń, jakie narzuca Tobie stały związek czy małżeństwo. Mniejsza o rzeczywisty powód, myślę że dobrze go znasz – ważne jest to, że coś w Tobie nabrzmiewało od dłuższego czasu, a Ty zamiast porozmawiać z Twoją żoną, partnerką czy ukochaną kumulowałeś w sobie emocje, a potem nagle wybuchłeś.

I jak się z tym teraz czujesz teraz? Jakie są Twoje emocje już po wybuchu? Na pewno wielokrotnie słyszałeś, że emocje to zły doradca. Mało tego – Ty o tym doskonale wiesz! i zazwyczaj udawało Ci się panować nad sobą, ale przekroczyłeś tę cienką czerwoną linię, po której po prostu przestałeś nad sobą panować. Ale trudno, stało się. Tego już nie odwrócisz i nie ma magicznego sposobu, aby zmienić przeszłość. Masz jednak wpływ na teraźniejszość i możesz kształtować swoją przyszłość. Możesz zmienić rzeczywistość i uniknąć problemów, musisz tylko wiedzieć jak.

Możesz zmienić rzeczywistość, zerwać z demonami przeszłości, jeśli one już zaistniały w Twoim życiu, odzyskać siły i podejmować słuszne decyzje, a przede wszystkim tak zaplanować swoje życie, dzięki czemu będzie lepsze i pełniejsze. w tym planie jest również miejsce na odzyskanie Twojej ukochanej i zbudowanie z nią takiej relacji, o której zawsze marzyłeś, jaką zawsze chciałeś mieć.

Nie nauczę Cię w kilku krokach jak być superbohaterem. Nie ma żadnych magicznych pięciu czy nawet dziesięciu kroków gwarantujących sukces w życiu, pracy, miłości i seksie. To jest zawsze praca nad samym sobą, a przede wszystkim nad swoim nastawieniem do siebie, życia i rzeczywistości. Musisz zrozumieć, że zaklinanie rzeczywistości, zwalanie winy na okoliczności, na innych czy na nią – osobę, którą przecież kochasz - nic Ci nie da. To, co musisz zrobić to stanąć w prawdzie sam ze sobą, przyznać się do błędów, a następnie dokonać naprawy. Samego siebie, swojej postawy i stosunku do innych. Tylko dzięki temu będziesz wiedział co było nie tak, gdzie popełniłeś błędy, co możesz zrobić, aby je naprawić i jak ich unikać. Może się okazać, że pewne błędy będą nie do naprawienia. Wówczas musisz po prostu wziąć to na klatę, uprzątnąć bałagan i iść dalej. Ale iść w słusznym kierunku, który przyniesie Ci sukces i sprawi, że będziesz miał uporządkowane życie i wspaniałą kobietę u swego boku.

Jak to zrobić? Czy jest to w ogóle możliwe? Pewnie zadajesz sobie teraz takie pytania. Moja odpowiedź brzmi – tak, da się to zrobić. A jestem przekonany o tym, że masz szanse na wymarzone życie, ponieważ pomagam Wam już od długiego czasu i odnieśliście sukcesy. Wasze życie naprawdę się zmieniło na lepsze, nauczyliście się żyć lepiej i jesteście szczęśliwsi. Wiem o tym właśnie od Was, bo często dzwonicie do mnie i mówicie jak Wasze życie się zmieniło na lepsze. To, w jaki sposób Twoje życie może się zmienić zależy od tego, czy będziesz nad sobą pracować. Ja oczywiście mogę Ci w tym pomóc, musisz jednak wiedzieć, że to od Twojego nastawienia zależy, czy uda Ci się osiągnąć zamierzone cele – odzyskać kobietę, zbudować wspaniałą relację i mieć szczęśliwe życie. Przekonałem Cię? Nawet jeśli jeszcze teraz Ty tego nie wiesz, ja jestem pewien, że Ci się uda.