Jak odzyskać ukochaną dziewczynę, partnerkę, kobietę, żonę, jak odzyskać ex?

2022-03-14 18:09:44

Jak odzyskać ukochaną dziewczynę, partnerkę, kobietę, żonę, jak odzyskać ex?

Straciłeś swoją ukochaną? Szukasz sposobu jak odzyskać dziewczynę? Działaj zanim będzie za późno! Podpowiem Ci jak ją odzyskać, ale mam pytanie - czy wiesz dlaczego Wasz związek się rozpadł? Jeśli nie, to koniecznie to przeczytaj.

Poznaj 10 najczęstszych przyczyn rozpadu związków:

 1. Stałeś się nieatrakcyjny w jej oczach.
 2. Doszło do zdrady.
 3. Często się kłócicie.
 4. Sprzeczacie się o poglądy.
 5. Zazdrość i zaborczość zabijają związek.
 6. Wpadliście w rutynę.
 7. Ktoś ma tu problemy z używkami?
 8. Nieatrakcyjny seks, kłopoty w łóżku.
 9. Uciekacie od rozwiązywania problemów w milczenie.
 10. Narzekanie i ciągła krytyka.

Jak zapobiec tym sytuacjom? To przecież proste, poznaj jak to zrobić – krok po kroku.

Poznaj podstawowe kroki, które warto podjąć w kierunku ratowania związku i odzyskania byłej dziewczyny, partnerki, żony.

 • Krok 1. Zadbaj o siebie, swoje zainteresowania i wygląd. Kobiety to też wzrokowcy.
 • Krok 2. Jeśli zdradziłeś – musisz się z tego rozliczyć i stanąć w prawdzie.
 • Krok 3. Nie stawiaj spraw na ostrzu noża i nie kłóć się z nią o byle co.
 • Krok 4. Uszanuj jej poglądy i inne zdanie.
 • Krok 5. Nie dopatruj się wszędzie jej zdrady. Po co Ci ta zazdrość?
 • Krok 6. Życie to ciągła zmiana – zmień jedną rzecz tygodniowo, a będziesz mieć lepszy związek.
 • Krok 7. Kontroluj używki. Alkohol to nie żarty, nigdy nie wiesz gdzie jest cienka czerwona linia.
 • Krok 8. W łóżku nie chodzi tylko o to, żeby Tobie było dobrze, ona też ma potrzeby.
 • Krok 9. Milczenie może i jest złotem, ale nie w związku. Trzeba rozmawiać i rozwiązywać problemy.
 • Krok 10. Zauważaj pozytywne strony i doceniaj ją. Komplementuj ją.

Wiesz już gdzie są sytuacje konfliktowe? Dowiedz się teraz jakie błędy popełniasz, które sprawiają, że ona się od Ciebie odsuwa i unika Twojego towarzystwa.

Błędy nieudanego związku:

 • Błąd nr 1. Ciągłe kontrolowanie co robi i nachalne wypisywanie do niej. Po co ją tak sprawdzasz?
 • Błąd nr 2. Natrętne myśli o niej i o tym co robi lub może zrobić. Nic Ci to nie da, a tylko będziesz wyobrażać sobie niestworzone rzeczy.
 • Błąd nr 3. Nie dbasz o higienę psychiczną i kondycję? Zadbaj o siebie, swój wygląd, ciuchy, kondycję. Idź na siłownię, pobiegaj, pospaceruj. Oderwij się od rutyniarstwa, zrób coś innego. A potem jeszcze coś innego. Poczuj smak życia.
 • Błąd nr 4. Przemocowe zachowanie wobec jej nowego chłopaka. Tym jej na pewno nie odzyskasz, ale za to zyskasz nowego wroga.
 • Błąd nr 5. Prześladowanie, czyli inaczej stalking. Wystrzegaj się takich zachowań, nie wiesz kiedy przesadzisz, a to są zachowanie, które mogą być karalne.
 • Błąd nr 6. Obwiniane wszystkich dookoła o rozpad związku, tylko nie siebie.
 • Błąd nr 7. Poniżanie jej i kpiny z niej.
 • Błąd nr 8. Nie kontrolujesz swoich emocji. Kiedy już zerwaliście – musisz się pilnować i nie możesz podejmować działań na wariata.
 • Błąd nr 9. Kumple i ich dobre rady. Z kumplami idź na piwo, ale ich dobre rady zostaw im.
 • Błąd nr 10. Wszystko wiesz najlepiej. Nie jesteś nieomylny.

Ale jak ją odzyskać? Mam dla Ciebie wskazówki, jak zacząć ten proces. Bo musisz wiedzieć, że to jest proces, którego czas trwania i dynamika zależą od indywidualnej sytuacji, charakteru i okoliczności.

Wskazówki jak zacząć odzyskiwać dziewczynę, partnerkę, żonę, kobietę, ex:

 • Po pierwsze – pozbieraj się emocjonalnie i zacznij myśleć. Daj sobie na to czas, aby odstawić negatywne emocje na bok.
 • Po drugie – jeśli szaleją w Tobie emocje, hormony, daj im się najpierw wyszaleć. Potem zaczniesz myśleć.
 • Po trzecie – jak już zaczniesz myśleć to myśl analitycznie. Dobre rady kumpli są po to, aby ich nie słuchać.
 • Po czwarte – zadbaj o siebie i zacznij żyć swoim, własnym życiem. I to z godnością.
 • Po piąte – kiedy już opadną emocje i staniesz się lepszą wersją samego siebie – zacznij działać z głową.

Jeśli właśnie straciłeś swoją ukochaną to zastanawiasz się jak sprawić, aby do Ciebie wróciła. Mogę Ci w tym pomóc, bo pomogłem już setkom par w takim kryzysie i wiem, że nie jesteś na przegranej pozycji. Wierz mi, że jeśli się postarasz – możesz ją odzyskać.

Jeśli jednak czytasz te materiały i trafiłeś do mnie na pewno potrzebne jest Ci fachowe wsparcie i konkretne wskazówki. Lepiej je przeczytaj, zanim będzie za późno. Rozmyślanie, obwinianie wszystkich dookoła, wysłuchiwanie złych doradców w niczym ci nie pomoże, a tylko oddali od osiągnięcia celu. Zastosuj moje wskazówki, które zostały już sprawdzone.

Może się okazać, że potrzebujesz więcej informacji i indywidualnych porad. Wcale nie wykluczam, że tak może być, ponieważ każda sytuacja jest inna – dlatego zostawiam Ci kontakt do mnie. Dzięki konsultacjom telefonicznym ze mną wiele par wróciło do siebie, dlatego jeśli chcesz – zadzwoń do mnie pod nr tel. 514 506 250.

Jak odzyskać Twoją ukochaną? Podejmij działania, aby ją odzyskać zanim okaże się, że zaprzepaściłeś szanse!

Coś przestało iskrzyć między Wami. W sumie niby wszystko jest OK, ale tak naprawdę to już od pewnego czasu dobrze wiesz, że coś jest nie tak, coś po prostu „nie trybi”. Albo to są jakieś głupie kłótnie, albo unikanie kontaktu, albo po prostu ona nie chce Cię widzieć, a o seksie to w ogóle zapomnij. Najgorzej jeśli ją zdradziłeś. Ona też mogła mieć Ciebie tak dość, że również mogła Cię zdradzić. To się zdarza. I wiesz co? Rozumiem Cię doskonale!

A zwłaszcza rozumiem, że to Cię boli i nie wiesz co robić. Miotasz się w emocjach i cokolwiek robisz – jest źle albo jeszcze gorzej. Znikąd pomocy. Czujesz się okropnie, bo nagle osoba, która kochałeś, ufałeś jej mówi Ci same okropne i złe rzeczy. Mimo to wierz mi, że można z tego wyjść i masz ogromna szansę na to, że ona znów zobaczy w Tobie atrakcyjnego faceta.

Najgorzej to zacząć sobie wmawiać, że sytuacja jest beznadziejna i nie da się nic zrobić. Od zawsze uważam, że nie ma sytuacji beznadziejnych, bo co to niby ma znaczyć? Zawsze jest wyjście, tylko musisz je zauważyć i podjąć działania. Nie analizuj wszystkiego na własną rękę, bo nie jesteś obiektywny we własnej sprawie. Przeczytaj to, co przygotowałem specjalnie dla Ciebie bazując na kilkunastu latach mojego doświadczenia w pomaganiu innym w budowaniu relacji. Dzięki temu poprawiasz swoje szanse na odzyskanie swojej ukochanej dziewczyny, żony, partnerki, ex!

Ale przejdźmy do rzeczy – jak ją odzyskać i dlaczego Twój związek się rozpadł na kawałki? To jest podstawowe pytanie, na które musisz sobie szczerze odpowiedzieć. Dlaczego ona odeszła, rzuciła Cię być może dla innego lub po prostu zniknęła w pewnym momencie?

Mogłeś od niej usłyszeć przykre słowa na pożegnanie, mogła do Ciebie napisać coś czego nigdy nie chciałeś się dowiedzieć na swój temat, ale jednak stało się to. Może były to takie słowa, jak poniżej? Przeczytaj i sprawdź koniecznie, bo od tego wiele zależy!

Jej powody, przez które odeszła:

 • Powód nr 1. Bo my po prostu do siebie nie pasujemy!
 • Powód nr 2. Jesteś zupełnie inny, niż myślałam.
 • Powód nr 3. Już Cię nie kocham.
 • Powód nr 4. Nie widzę mojej przyszłości z Tobą.
 • Powód nr 5. Nie ma nas. Nigdy nie było, bo Ty zawsze myślisz wyłącznie o sobie.

Czy masz temu wierzyć, brać to sobie do serca i użalać się nad swoim losem? Absolutnie nie! Dlatego, że te słowa nie są prawdą, na 99% są wypowiedziane w emocjach! Nie musisz się załamywać i przejmować, tylko weź się w garść i przemyśl, a potem zaplanuj to, co możesz zrobić, aby ją odzyskać. Z moją pomocą masz większe szanse, że to się uda.

Wiesz, jakie są najczęstsze przyczyny rozpadu związków? Jeśli jeszcze tego nie wiesz – przeczytaj, bo to co piszę wynika z mojej wieloletniej współpracy z moimi podopiecznymi, którym pomagam ulepszyć ich związki i odzyskać byłą.

Przyczyny rozpadu związków:

Przyczyna 1

Ona i Ty macie różne oczekiwania wobec siebie i związku. Ona oczekuje od Ciebie, że będziesz jej partnerem, wsparciem, chłopakiem, mężczyzną, którym będzie mogła się pochwalić przed rodzicami, znajomymi, koleżankami. Chciałaby w przyszłości stworzyć związek, rodzinę i mieć dzieci. A Ty traktujesz ją niepoważnie, bo ani Ci w  głowie jakieś zobowiązania, śluby, małżeństwa, dzieci, obowiązki. Chcesz się dobrze bawić i już! Może dla Ciebie za wcześnie na poważny związek? A może pora przemyśleć i określić się czego NAPRAWDĘ chcesz w życiu i po prostu szczerze jej o tym powiedzieć? Im prędzej określicie swoje prawdziwe oczekiwania wobec związku i siebie nawzajem tym szczęśliwsi oboje będziecie. I nie bój się tego kroku. Ona na pewno doceni szczerość i sam fakt, ze chcesz o tym z nią rozmawiać. W efekcie może być tak, że uzgodnicie Wasze oczekiwania i osiągniecie doskonałe porozumienie.

Przyczyna 2

Różnice w charakterach czyli sławetna niezgodność charakterów. Bodajże to jedna z najczęstszych przyczyn spraw rozwodowych. Najpierw mówi się, że „przeciwieństwa się przyciągają”, a potem zostajecie z tymi przeciwieństwami w  związku i z nimi walczycie. Albo ze sobą. Tylko po co? Jeśli ona lubi siedzieć w domu – zaakceptuj to i fakt, że będziesz mieć zawsze przytulny dom i fajną kobietę w nim. Albo jeśli ona lubi sporty ekstremalne – zaakceptuj to, że masz fajną babkę, która nie boi się ryzyka. Wiesz ilu facetów chciałoby się taką kobietą pochwalić? Więcej niż myślisz.

Przyczyna 3

Zdrada jednego z Was. Najtrudniejsza sytuacja, ale nie jest beznadziejna, bo jak już pisałem nie ma beznadziejnych sytuacji. Będzie po prostu trudniej, dłużej pewne procesy potrwają, ale wszystko zależy jak bardzo będziesz działał zgodnie z moimi wskazówkami – dlatego polecam Ci moje konsultacje telefoniczne! Zadzwoń do mnie tel. 514 506 250, pomogę Ci w tej sytuacji.

Przyczyna 4

Jesteś zazdrosny, zaborczy i nie dajesz jej przestrzeni. Kobiety, z którymi rozmawiam bardzo często skarżą mi się właśnie na tę cechę u swojego mężczyzny. Dlaczego to robisz? Czy dlatego, że nie jesteś pewien swojej atrakcyjności i w każdym facecie widzisz rywala? Jeśli ona jest z Tobą w związku i Cię kocha to nie zdradzi Cię, ale Twoje wybuchy zazdrości na pewno skłonią ją do tego, aby odsunąć się od Ciebie. Pamiętaj, że zazdrość i ograniczanie kobiety na dłuższą metę bardzo źle wpływa na relacje, a Ty i tak nie będziesz mieć 100% kontroli, bo po prostu się nie da.

Przyczyna 5

Zaniedbałeś się i zapuściłeś. Jeśli wydaje Ci się, że masz już dziewczynę, żonę czy kobietę i możesz przestać dbać o siebie to jesteś w błędzie. Nigdy nie jest tak, że już ją masz i koniec. Ona mimo wszystko zawsze będzie zwracała uwagę na to jak wyglądasz, jak jesteś ubrany i czym pachniesz. Wcale nie chodzi o to, że musisz wydawać fortunę na ciuchy, perfumy czy katować się na siłowni, ale nie możesz się zapuścić. Nigdy.

Przyczyna 6

Ciągłe, niekończące się spory i kłótnie dosłownie o wszystko. Nawet jeśli lubisz, aby wszystko było zawsze po Twojemu to i tak dojdzie do takich sytuacji, że nie będziesz mieć racji. Prowokowanie niesnasek, sporów, drobne złośliwości tylko po to, żeby to Twoje było na wierzchu w krótkim czasie doprowadzi do kłótni lub cichych dni, a w długim czasie do rozpadu związku lub rozwodu. Nie trać energii na nic nie warte kłótnie, bo nic nie zyskasz.

Przyczyna 7

Manipulujesz nią, grasz na jej emocjach. Nie tylko kobiety tego nie lubią, nikt tego nie lubi. Nawet jeśli początkowo jest uległa i to na nią działa, a Ty masz satysfakcję, to musisz wiedzieć, że ja ranisz. A ona to zapamięta i kiedy opadną w niej emocje, przypomni sobie i Ci to wszystko wygarnie. A wtedy możesz być pewien, że będzie chciała zakończyć związek. Po co Ci to? Bądź w stosunku do niej partnerski i zachowuj się fair.

Przyczyna 8

Wpadliście w nudę i rutynę. To jest przypadłość przede wszystkim związków z dłuższym stażem. Trudno tego uniknąć, ale można. Po prostu nie zabijaj w sobie, ani w niej wewnętrznego dziecka, które czasem mówi Wam, aby zrobić cos szalonego. Wykąpać się w jeziorze, zjechać po śniegu na sankach jak dzieci, wrócić do domu nad ranem – cokolwiek, co będzie po prostu inne.

Przyczyna 9

Za dużo używek. Niepopularny i trudny temat, nikt nie lubi być upominany, ze za dużo pije. Lub bierze coś innego. Pamiętaj, że nie ma granicy i zawsze wydaje się nam, że kontrolujemy sytuację. Wiedz jednak, że kobiety nie znoszą podrywu po pijaku i tym bardziej nie znoszą pijanych kochanków w łóżku. Nie mówiąc o regularnym popijaniu, dzień w dzień.

Przyczyna 10

Nie układa Wam się w łóżku. Dlaczego tak się dzieje? Powodów może być miliony, ale z całą pewnością jest wśród nich brak zaufania. Jeśli ona Ci nie ufa, zawsze w łóżku będzie niedobrze. Na dłuższą metę odbije się to również w innych sferach związku. Dlatego zaufanie do podstawa dobrego seksu.

A teraz kiedy wiesz już to wszystko, to jak ją odzyskać? Przede wszystkim, nawet jeśli wyszło Ci, że popełniłeś mnóstwo błędów to nie załamuj się. Każdy z nas przeżył minimum raz w życiu rozstanie i z kimś się pożegnał. Najważniejsze to zmiana sposobu myślenia, działania i zmiana samego siebie, która jest efektem podjęcia tego wysiłku! A wierz mi, że warto to zrobić, aby być lepszą wersją samego siebie!

Po pierwsze

Koniecznie zrób coś, czego jeszcze nie robiłeś w swoim życiu. Zrób coś, czego nigdy nie robiłeś w stosunku do swojej ukochanej. Jeśli brakowało jej w Tobie spontaniczności czy romantyzmu – spróbuj. To naprawdę nie jest budowa stacji kosmicznej, a kobiety to uwielbiają. Zaproś ją w jakieś piękne miejsce i obejrzyjcie zachód słońca (lub wschód), nawet jeśli wydaje Ci się to teraz śmieszne, pomyśl ile wspaniałych zachodów słońca straciłeś, bo tak myslałeś?

Po drugie

Bądź dla niej wsparciem! Udzielaj jej mentalnego wsparcia, niech poczuje, że jej kibicujesz, że jesteś z nią wtedy, gdy ona podejmuje trudne decyzje i działania. Nie krytykuj jej i nie zniechęcaj, bo tylko zabijesz Wasze uczucie. To dla kobiet bardzo ważne, bo one mierzą się codziennie z wyzwaniami, o których Ty nie masz pojęcia. I nie musisz mieć, wystarczy, że jej powiesz, że jesteś z niej dumny i się jej uda to, co chce zrobić. A potem po prostu pogratuluj i pochwal, nawet jeśli jest to mała rzecz. Zaskarbisz jej serce.

Po trzecie

Pokaż jej siebie od najlepszej strony. Pracowałeś nad sobą – zatem zaprezentuj lepszą wersję samego siebie! Ona na pewno zauważy różnicę! Początkowo może myśleć, że Twoje zmiany są pozorne i tylko na chwilę, aby zmylić jej czujność. Jeśli tak jest, to zapewniam Cię, że ona z pewnością to wyczuje. Wówczas zapomnij na jeszcze dłuższy czas, że ją odzyskasz. Twoje zmiany muszą być szczere, prawdziwe i trwałe! Tylko wówczas jesteś autentyczny i ona w to uwierzy, a w efekcie będzie chciała z Tobą być.

Po czwarte

Może to słyszałeś wiele razy i wydaje Ci się banalne, ale czas naprawdę leczy rany. Kiedy jesteś świeżo po rozstaniu nie myślisz o tym, co będzie za tydzień, za miesiąc, za rok, bo liczy się to, co przeżywasz w tym momencie. Ale czas będzie płynął. I tylko od Ciebie samego zależy kiedy Twoje rany się wygoją. Nie rozdrapuj ich, bo nie warto. Lepiej pozwolić, aby zadziałał czas, wówczas nabierzesz dystansu do siebie, do sytuacji do swoich emocji. Ona również! I to jest właśnie terapeutyczny wymiar upływającego czasu. Potem zdecydowanie łatwiej będzie Wam zacząć rozmawiać.

Po piąte

Odzyskaj ją! Kluczowy etap na Twojej drodze. Co już zrobiłeś? Wykonałeś mnóstwo pracy! Już teraz mogę Ci pogratulować. Przestałeś rozpamiętywać, odstawiłeś na bok emocje i złych doradców. Przenalizowałeś dokładnie własne błędy i wyciągnąłeś wnioski, a jeśli robiłeś to z  moją pomocą, masz pewność, że są obiektywne i prawdziwe. Podjąłeś wysiłek zmiany samego siebie i udało Ci się ją przekonać, że Twoja zmiana na lepsze jest trwała. To idealny moment na to, aby ją rozkochać i odzyskać. Jak? Przypomnij sobie jaki byłeś, kiedy się poznaliście, kiedy zauważyłeś w jej oku błysk zainteresowania. Dokładnie w ten sposób możesz ją odzyskać. Jeśli zauważyłeś u niej cień zainteresowania (a wierz mi, że ona będzie uważać, żeby się nie zdradzić) – masz szansę, o której pisałem Ci na początku! Zrób wszystko, aby ją ponownie sobą zaciekawić i zbudować jeszcze silniejszą więź.

Jak odzyskać kobietę, która odeszła, która zerwała Wasz związek? Pamiętaj, że odzyskanie dziewczyny jest możliwe.

Trzy przypadki, na które warto zwrócić uwagę:

Przypadek nr 1 To ona zerwała z Tobą. Jak ją odzyskać?

To Twoja ukochana powiedziała te słowa, że odchodzi, zrywa z Tobą, nie ma ochoty już dłużej ciągnąć tego związku i nie masz zmieniać jej zdania? Nie pozwól, aby te słowa tak Ciebie zraniły, że nie podejmiesz udanej próby powrotu! Nawet nie wiesz ile razy królowie, tak królowie angielscy musieli się oświadczać swoim wybrankom, aby łaskawie zgodziły się zostać ich żonami! O tym nigdy nikt nie mówi, ale to prawda. Dlatego przyjmij te słowa do wiadomości i rób swoje, czyli dokładnie to, co opisałem powyżej. Przede wszystkim wytrwałość i metoda małych kroków. Z całą pewnością pomoże Ci w tym podjęcie wysiłku zmiany samego siebie i pokazania jej efektów Twojej pracy nad sobą. Jeśli ona uwierzy w Twoją zmianę na lepsze – możesz ją odzyskać.

Przypadek nr 2 Ty zerwałeś z nią. Jak sprawić, aby pozwoliła Ci wrócić do siebie?

W tym przypadku, jeśli to Ty podjąłeś taką decyzję, a potem stwierdziłeś, że jednak była ona zła, musisz być wiarygodny. Jeśli będziesz co chwila zmieniać zdanie, ona na pewno Ci nie uwierzy. Będzie nie dość, że zraniona to zdezorientowana i dla bezpieczeństwa będzie utrudniać Ci powrót. Bądź szczery, zdecydowany i autentyczny, to na pewno Ci pomoże.

Przypadek nr 3 Ona ma już kogoś nowego i wydaje się, że jest szczęśliwa…

W tym momencie mierzysz się z prawdziwym wyzwaniem. Ale wyzwania są po to, aby je podejmować, nikt nie mówił, że to bułka z masłem. Musisz być pewien tego, co chcesz zrobić. Nie krytykuj jej obecnego faceta, nie wyśmiewaj go, nie „wyzywaj go na żaden pojedynek”. Tylko zbłaźnisz się w jej oczach i zapewniam, że utrudnisz sobie powrót. Prawda jest taka, że to Ty znasz ją lepiej i masz w tym nad nim przewagę. To Ty wiesz, co lubi, a czego nie znosi, on musi się tego dopiero nauczyć. Jeśli dodatkowo podjąłeś wysiłek i przeszedłeś zmianę, wyciągnąłeś wnioski z moją pomocą, potrzebujesz jeszcze trochę czasu i cierpliwości, a wierz mi, że możesz ją odzyskać szybciej niż mogłoby się Tobie wydawać. Bardzo Ci w tym kibicuję!

Jak odzyskać dziewczynę: Zamiast podsumowania

Jeśli oczekujesz na koniec jakąś złotą sentencję z podsumowaniem – to mam dla Ciebie tylko jedną. Przebrnąłeś przez ogromne przeszkody, przeanalizowałeś dzięki mojej pomocy i temu co napisałem powyżej swoje błędy, porażki, powody rozstania, a następnie podjąłeś męską decyzję, że chcesz odzyskać swoją ukochaną dziewczynę, żonę, kobietę czy partnerkę – a ja Ci gratuluję! Dlaczego? Bo to już teraz oznacza, że jesteś na dobrej drodze do tego, aby zmienić siebie, swój sposób myślenia, swoje podejście do życia. To może oznaczać dla Ciebie same dobre rzeczy, a przede wszystkim to, że Twoje szanse na odzyskanie jej bardzo mocno rosną i są dużo większe niż jeszcze wczoraj, zanim przeczytałeś to, co jest efektem mojej kilkunastoletniej pracy z ludźmi, którym pomogłem zbudować wspaniałe związki. Dlatego mam dla Ciebie przesłanie – nie schodź z tej drogi, kontynuuj pracę nad sobą i swoim związkiem. Z przyjemnością Ci w tym pomogę – zadzwoń do mnie na tel. 514 506 250.

Nie czekaj i działaj już teraz – pomogę Ci odzyskać byłą dziewczynę, byłą żonę, ex.

Pamiętaj, że trzymam za Ciebie kciuki!