Brakiem kontaktu jej nie odzyskasz!

2020-09-06 18:09:44

Brakiem kontaktu jej nie odzyskasz!

Stało się, ona odeszła i nie ma już jej przy Tobie. Mało tego, nie odzywa się do Ciebie i co gorsza trwa to już kolejny tydzień, a może nawet miesiąc. A Ty nadal uparcie milczysz i tkwisz w przeświadczeniu, że jak nie będziesz się do niej odzywać, to ona w końcu zmięknie, zatęskni i sama odezwie się do Ciebie.

Na pewno? Przecież nie odzywa się do Ciebie już tyle czasu, że powinieneś w końcu dojść do rozumu i stwierdzić, że ona wcale nie zamierza pierwsza się do Ciebie odezwać! Poza tym kto Ci to powiedział, że możesz ją odzyskać właśnie brakiem kontaktu? Jeśli się z nią nie kontaktujesz to znaczy, że ona powoli i systematycznie odzwyczaja się od Twojej obecności i po prostu zapomina o Tobie! A to chyba nie tego chcesz.

Przede wszystkim musisz wiedzieć, że nie ma magicznych kilku kroków, które sprawią, że ona do Ciebie sama wróci. i na pewno takim krokiem nie jest brak kontaktu. Brak kontaktu to rozwiązanie tymczasowe w sytuacji, kiedy nie wiesz co zrobić, ale jest to jedna z gorszych metod jaką możesz zastosować. Jeśli nie wiesz co zrobić - to nie rób nic – rozwiązanie pozornie proste, ale asekuranckie i mówiąc wprost – dla leniwych. Nie wiesz co masz zrobić? A może to znaczy, że zwyczajnie ci się nie chce i wolisz poczekać. Tylko, że podczas gdy Ty będziesz czekał, ona może już znaleźć kogoś innego.

Bezczynność doprowadzi Cię donikąd i na pewno oddali od celu, jakim jest odzyskanie Twojej byłej dziewczyny, partnerki czy żony. Aby ją odzyskać musisz działać i to z głową. Musisz mieć wszystko dokładnie przemyślane, a w sytuacji, kiedy działają emocje trudno, abyś wiedział co zrobić. Dlatego lepiej, abyś skorzystał z mojej pomocy, ponieważ wiem jak przeprowadzić Cię przez ten proces. Mało tego działania, o których Ci powiem są z pewnością inne od tych, które podpowiadają Ci Twoi kumple. Skąd to wiem? Pomagam już od kilkunastu lat i wiem z doświadczenia, jakie błędy możesz popełniać. Przede wszystkim powinienem zapoznać się z Waszą sytuacją, dlatego zadzwoń do mnie, a dowiesz się co zrobić, aby ona chciała do Ciebie wrócić.

Nauczę Cię wykorzystywać takie techniki, dzięki którym Twoja była żona, dziewczyna czy partnerka będzie chciała do Ciebie wrócić. Jeśli zmienisz swoje podejście i zastosujesz to, o czym Ci powiem, ona może Cię jeszcze bardziej pokochać i chcieć być z Tobą<. Musisz tylko dowiedzieć się jak to zrobić. Nawet jeśli teraz unika kontaktu z Tobą, być może spotyka się już z kimś innym lub chce rozwodu – mogę Ci pomóc. Musisz jednak naprawdę tego chcieć i wierzyć w to, że odzyskanie Twojej ukochanej jest w zasięgu Twoich możliwości!